Dé autostoelhoezen specialist van Europa!
Met de Maxi-cosi hoes van Ukje voor je Cabriofix, Citi, Pebble(Plus) en Rock ligt je kleintje heerlijk zacht in de Maxicosi. Onze hoezen zijn gemaakt van katoen en daardoor lekker comfortabel voor het babyhuidje.

De maxi cosi bekleding is gemaakt van soepel katoen en de hoes zit prachtig om het autostoeltje door de perfecte pasvorm. Onderweg geef je je kleintje makkelijk een fruithap, knoeien is geen enkel probleem. Je kunt de hoes eenvoudig wassen op 30 graden. En wie vindt dat nu niet fijn? Bij de Maxi Cosi hoes kun je ook zachte gordelbeschermers bestellen. Zo vallen de gordels mooi en veilig om je baby heen.

Bij onze hoezen en gordelkussentjes hebben we bijpassende zonnekappen en voetenzakken gemaakt. Je kunt zelf bepalen welke combinatie je het leukst vindt, alle hoezen, kappen en gordelkussentjes zijn apart te bestellen. De zonnekap trek je heel eenvoudig over je autostoeltje heen en voorkomt dat je kleintje in de zon en de wind ligt. Lekker comfortabel! De voetenzakken mogen er ook zijn, want deze houden je baby beschut tijdens frisse dagen. De voetenzakken van Ukje.nl zijn gemaakt van katoen en dat is uitzonderlijk!

Katoen voelt natuurlijk veel aangenamer dan synthetische stoffen zoals fleece of teddy. Met onze katoenen voetenzak ligt je kleintje lekker zacht en zijn zweethandjes verleden tijd! En wist je dat de voetenzakken van Ukje.nl op álle maxi-cosi's passen? Je leest het goed! Ze passen dus op 3- en 5-punts gordelsystemen en ook op gesloten 5-punts gordelsystemen. Al onze voetenzakken zijn universeel! Een uitkomst als we onze klanten mogen geloven!

En mijn peuter dan? Ja! Daar hebben we natuurlijk ook aan gedacht. Na veel vragen van blije ouders hebben we ook katoenen voetenzakken voor de buggy gemaakt. Zo kan je kleintje vanaf ongeveer 1 jaar door naar de buggy voetenzak. Verkrijgbaar in dezelfde mooie stoffen en prints!

De Maxi-Cosi Tobi hoes, Maxi-Cosi Axiss(Fix) hoes en de Maxi-Cosi (2Way) Pearl hoes, Maxi-Cosi Titan en Maxi-Cosi RodiFix zijn autostoelhoezen die super geschikt zijn voor je onvermoeibare peuter. Wie gaat er mee naar de winkel? Nog met een soepstengel in de hand stapt je kind in. Geen probleem! De Maxi-Cosi hoezen beschermen je stoel tegen vieze handjes.

De maxi-cosi hoezen hebben een apart hoesje voor de hoofdsteun. Lekker comfortabel! De hoofdsteunhoes en het zitvlak van de maxi cosi cover zijn dubbel gevoerd zodat ze in de zomer extra warmte opnemen. Kies jij voor een vrolijk hoesje met toffe dierenprint of een stoere autostoelhoes met strikken?

Verwen je kleintje en - stiekem vooral jezelf - met een hoes voor de Maxi-Cosi bij Ukje met gratis verzending. Wil je meer informatie of advies over bijvoorbeeld het wassen van de bekleding? Twijfel niet en neem contact op met onze vriendelijke klantenservice. Wij helpen je uiteraard graag verder. Voor ieder autostoeltje de perfecte Maxi-Cosi hoes kopen!